Naše služby

Zajišťujeme široké spektrum úklidových služeb. Při jejich specifikaci věnujeme maximální pozornost požadavkům klienta. Každou službu nastavujeme na míru podle jeho požadavků, ovšem vždy s ohledem na platné zákonné předpisy. Naše služby zahrnují navíc i méně standardní úklidové činnosti jako je např. tepování, strojové čištění podlah, výškové mytí oken (mytí oken horolezeckou technikou). Více o konkrétních službách naleznete dále:

Úklid komerčních prostorů

Rádi bychom Vás přesvědčili, že i kvalitně provedený úklid nemusí být drahý. Nezáleží na tom, jestli úklid Vašich prostor je pravidelný či jen jednorázový. Vždy platí, že jsme s klientem v kontaktu a snažíme se operativně řešit všechny jeho požadavky. Naši vyškolení, zkušení a prověření pracovníci provedou precizní úklid Vašich kanceláří. Níže uvedené činnosti představují orientační rozsah služby, ale v žádném případě se nejedná o stav konečný. Vždy klienta navštívíme v jeho prostorách a službu přizpůsobíme na míru přesně dle jeho požadavků. K úklidu používáme profesionální úklidové prostředky zn. Diversy a Merida a úklidovou techniku zn. Karcher, Nilfisk. V případě požadavku klienta zajistíme kvalitní úklidové prostředky šetrné k životnímu prostředí tzv. ekologicky šetrné výrobky s licencí pro všechny státy EU.

Pravidelný úklid sportovišť

Úklid sportovišť je velice specifický a o to více se zde uplatňuje nastavení služeb "na míru". Základem je skloubení požadavků klienta s ohledem na specifika daného prostoru. Základní činnosti (úklid kanceláří, podlah a sociálního zázemí apod.) jsou většinou standartní, je ovšem nutné brát ohledy na vybavení sporotoviště - povrchy a vybavení prostor, pohyb návštěvníků, posilovací stroje, antuka, vápno apod.
Specifickou činností je úklid během mimořádných akcích, kde je vyšší frekvence nejen účastníků, ale i návštěvníků. Typicky se jedná o turnaje, kulturní akce apod., se kterými máme rovněž zkušenosti.

Úklid společných prostor domů

Naše společnost zajišťuje také úklid společných prostor bytových domů. Činnosti v rámci úklidu společných prostorů domů je široké spektrum, ať již od základních úklidových činností, přes strojové čištění větších ploch, výškové čištění oken až po údržbu zeleně přilehlých prostor.

Ostatní služby

Mimo standardních úklidových služeb zajišťujeme i služby specifické. Jedná se především o:
  • hodinového manžela
  • výškové práce - mytí oken, kácení/úpravu stromů
  • údržba zahrady